Obdobje e-glasovanja za malo Veroniko 2019: 29. 3. 2019 od 9. ure — 25. 4. 2019 do 15. ure.

Pesmi 2019

Življenje si pišem z rdečim kulijem.
Besede, ki se prelivajo po papirju kot kri po telesu,
mi sledijo, vedno korak v zaostanku,
se zvijajo, trgajo, spajajo in ponavljajo.
Iz njih nastanejo zgodbe, rojene sredi noči,
zgodbe, kot si ta želi biti,
vendar taka nikoli ne bo,
ker mojemu kuliju zmanjkuje črnila, potrebuje zamenjavo,
in moje oči, na katerih se majejo uteži,
moja roka, počasna, v krčih,
moj vrat, ki s težavo podpira lobanjo,
potrebujejo počitek.

Avtorica: Kaja Magovac
Šola: Gimnazija Kranj

Za vsako pesem glasujete tako, da v zgornje polje vpišete svoj e-naslov in pritisnete gumb "Glasuj". Pri prvem glasovanju za katerokoli pesem na navedeni e-naslov prejmete potrditveno e-sporočilo. V prejetem e-sporočilu kliknete na povezavo za potrditev. Ob glasovanju za vsako nadaljnjo pesem ne prejmete več potrditvenega e-sporočila (sistem vas je zabeležil ob prvem glasovanju), vendar je glas za pesem kljub temu upoštevan, ko vpišete in oddate svoj e-naslov. Oddaja glasu za pesem je dokončna.
Potrditveno e-sporočilo lahko pride v vaš e-nabiralnik z zakasnitvijo do 24 ur. Preglejte tudi mapo z neželeno pošto.
Za eno pesem lahko glasujete samo enkrat, lahko pa svoj glas oddate za več različnih pesmi. Večkratni glasovi za isto pesem ne bodo upoštevani.
Vaš e-naslov bo uporabljen samo v tem glasovanju in nikjer drugje. Vsi e-naslovi bodo izbrisani na dan podelitve nagrade 27. avgusta 2019.
Za dodatna vprašanja se lahko obrnete na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..