Obdobje e-glasovanja za malo Veroniko 2019: 29. 3. 2019 od 9. ure — 25. 4. 2019 do 15. ure.

Pesmi 2019

Ne rabim interneta,
ne rabim novic,
ne rabim gneče,
le knjige s knjižnih polic.

Potiho in počasi odhajam iz tega normalnega sveta -
tja, kjer živijo lepota, sreča, drugačnost in domišljija nima meja.

Ne rabim računalnika,
na rabim pisalnega stroja,
ne rabim navodil za pisanje,
zadostuje le volja moja,

da pišem verze, jim dam dušo in obstoj,
da zaživijo in živijo kot vez med publiko in menoj.

Ne rabim le tišine,
ne rabim MP3-ja ,
ne rabim brezpomenske glasbe,
ampak da čutim glasbo in mi srce razbija.

Glasba je vodilo življenja in sestavljena iz mnogih zvrsti.
Meni nikoli dovolj ni le ena, ampak tista, ki takrat ustreza mi.

Na rabim formul za življenje,
ne rabim dolga navodila,
ne rabim praznih obljub,
ampak začimbe, da si bom z njimi življenje popestrila.

Ne rabim… ampak morda mi pa vseeno prav pride:
internet, navodila, tišina, formule …, če moja pot kam drugam zaide.

Avtorica: Tjaša Zajc
Šola: Srednja trgovska šola Ljubljana

Za vsako pesem glasujete tako, da v zgornje polje vpišete svoj e-naslov in pritisnete gumb "Glasuj". Pri prvem glasovanju za katerokoli pesem na navedeni e-naslov prejmete potrditveno e-sporočilo. V prejetem e-sporočilu kliknete na povezavo za potrditev. Ob glasovanju za vsako nadaljnjo pesem ne prejmete več potrditvenega e-sporočila (sistem vas je zabeležil ob prvem glasovanju), vendar je glas za pesem kljub temu upoštevan, ko vpišete in oddate svoj e-naslov. Oddaja glasu za pesem je dokončna.
Potrditveno e-sporočilo lahko pride v vaš e-nabiralnik z zakasnitvijo do 24 ur. Preglejte tudi mapo z neželeno pošto.
Za eno pesem lahko glasujete samo enkrat, lahko pa svoj glas oddate za več različnih pesmi. Večkratni glasovi za isto pesem ne bodo upoštevani.
Vaš e-naslov bo uporabljen samo v tem glasovanju in nikjer drugje. Vsi e-naslovi bodo izbrisani na dan podelitve nagrade 27. avgusta 2019.
Za dodatna vprašanja se lahko obrnete na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..